Ustalacz obrotowy 893201687B
Ustalacz obrotowy 893201687B
Prosimy o sprawdzenie u nas dostępności części samochodowych do pojazdów starszych niż 10 lat
Dostępność:czas realizacji 14-21 dni
Ustalacz obrotowy 893201687B
1E1
Fitment
This part fits into 35 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
MW84-cylinder SI engine 1.8 l/110 kW (20V) turbo base engine is T0L/T16/T6V/T63/TK2/T0Z
T0B4-cylinder SI engine 1.6 l unit 06B.2 (aluminum)
T0D5-cylinder SI engine 2.3 l unit 066.G
T7T6-cylinder SI engine 2.4 l unit 078.7
1VHInstallation parts for six-cylinder engine
T6V4-cylinder SI engine 1.8 l unit 06B.A
T0F4-cylinder SI engine 2.0 l unit 06B.E (aluminum)
MK64-cylinder SI engine 2.0 l/85 kW base engine is T04/T10/T11/T51
1VGInstallation parts for four-cylinder engine
T104-cylinder SI engine 2.0 l unit 06B.J
T7F6-cylinder SI engine 2.8 l unit 078.2
T5T6-cylinder diesel engine 2.5 l unit 059.B
L0LLeft-hand drive
L0RRight-hand drive
M706-cylinder SI engine 2.8 l/142 kW (V6) 5V, LEV base engine is T7F
T1K6-cylinder diesel engine 2.5 l unit 059.E
M3E8-cylinder SI engine 4.0 l/202 KW (32V) WR8 base engine is T9H
0F2Fuel system for SI engine
T156-cylinder SI engine 3.0 l unit 06C.B (aluminum)
T798-cylinder SI engine 4.2 l unit 079.C (aluminum)
1X1Four wheel drive
T7Z6-cylinder SI engine 2.7 l unit 078.8
1VJInstallation parts for eight-cylinder engine
MT05-cylinder SI engine 2.3 l/125 kW (20V) (VR5) base engine is T0D
MW64-cylinder SI engine 1.6 l/75 kW with MPI base engine is T0B/T53/TC3/TL2
T7S8-cylinder SI engine 4.2 l unit 077.2 (aluminum)
0F3Fuel system for diesel engine
T9H8-cylinder SI engine 4.0 l unit 07D.1 (aluminum)
MT16-cylinder SI engine 2.8 l/142 kW (30V) base engine is T7F