Uchwyt węża 6Q0121120E
Uchwyt węża 6Q0121120E
Prosimy o sprawdzenie u nas dostępności części samochodowych do pojazdów starszych niż 10 lat
Dostępność:czas realizacji 6-10 dni
Uchwyt węża 6Q0121120E
Engine specifications
Engine code  Date of production   Engine capacity  KW  HP  Cylinders  Remark
BAH07/20051, 6741004
ARA07/2003158794
CHYB06/2017155753SRE
Fitment
This part fits into 36 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
MY04-cylinder SI engine 1.6 l/74 kW MPI base engine is T1J/T23/TC0/TT4
0GSEmission standard EU3 (critical vapor pressure)
TH43-cylinder SI engine 1.0 l unit 04C.C
G0C5-speed manual transmission
MY94-cylinder SI engine 1.0 l/58 kW (16V) E22, with MPI base engine is T9A
MA53-cylinder SI engine 1.2 l/47 kW (12V) base engine is T70
9AAManually controlled heater
T733-cylinder SI engine 1.2 l unit 03D.B (aluminum)
0GGEmission standard EU4
T703-cylinder SI engine 1.2 l unit 03E.A (aluminum)
TT04-cylinder SI engine 1.6 l unit 03C.J
D3H4-cylinder SI engine 1.6 l/77 kW (16V) with MPI base engine is T27/TL0/TT0/TV5
0GVEmission standard EU2 (critical vapor pressure)
Specyfikacja produktu
Kod HS73269098
Kod kategoriiRTA
Wymiar1,5 x 3 x 2
ProducentGenuine Volkswagen group part
100% ORYGINALNYCH NOWYCH CZĘŚCI