Czapka tango 4D0863229A 44A
Czapka tango 4D0863229A 44A
Tego produktu nie można kupić.
Prosimy o sprawdzenie u nas dostępności części samochodowych do pojazdów starszych niż 10 lat
Dostępność:Niedostępne już
Numer części4D0863229A 44A4D0 863 229 A 44AProducentGenuine Volkswagen group partGwarancja24 miesięcyWaga0,01 kg
Czapka tango 4D0863229A 44A
Fitment
This part fits into 4 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Specyfikacja produktu
ProducentGenuine Volkswagen group part
Kod HS3926909790
Kod kategoriiKTI
Wymiar0,7 x 3 x 3
100% ORYGINALNYCH NOWYCH CZĘŚCI