Napis chrom/chrom/czerwony 3C0853675F GQF
Prosimy o sprawdzenie u nas dostępności części samochodowych do pojazdów starszych niż 10 lat
Dostępność:czas realizacji 6-10 dni
Numer części3C0853675F GQF3C0 853 675 F GQFProducentGenuine Volkswagen group partGwarancja24 miesięcyWaga0,01 kg
Fitment
This part fits into 6 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
D934-cyl. turbo dies. eng. 2.0 l/125 kW 4V TDI common rail base engine is TG3/TH3/TL4/TM4/TP4/TU3
0PKNameplate set \FSI\""
T724-cylinder SI engine 1.6 l unit 03C.E (aluminum)
1DGNameplate set \TDI\""
T744-cylinder SI engine 1.4 l unit 03C.F (aluminum)
D0M4-cyl. turbo diesel en. 2.0 l/125 kW 16VTDI, unit-injector system base engine is TB3/T9G/TN0/TQ0
D4K4-cylinder SI engine 1.6 l/85 kW (16V) FSI, homogeneous base engine is T72
Specyfikacja produktu
ProducentGenuine Volkswagen group part
Kod HS39269097
Kod kategoriiKIB
Wymiar0,4 x 13,5 x 4,7
100% ORYGINALNYCH NOWYCH CZĘŚCI