czapka 3B5863651A 2ZZ
czapka 3B5863651A 2ZZ
czapka 3B5863651A 2ZZ
czapka 3B5863651A 2ZZ (1)
Cena specjalna na ostatnie 1 szt.
Prosimy o sprawdzenie u nas dostępności części samochodowych do pojazdów starszych niż 10 lat
Dostępność:W magazynie 1 szt.
Numer części3B5863651A 2ZZ3B5 863 651 A 2ZZProducentGenuine Volkswagen group partsGwarancja12 miesięcyWaga0,03 kg
czapka 3B5863651A 2ZZ
Fitment
This part fits into 5 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
K8BNotchback
T7F6-cylinder SI engine 2.8 l unit 078.2
A8CComfort equipment
A8DLuxury equipment
GP1Vehicles with special upgrade measures
GP2Vehicles with special upgrade measures
1X0Front wheel drive
Specyfikacja produktu
Kod HS87082990
Kod kategoriiNNK
Wymiar2 x 12 x 5
Cena Výprodej2.49
ProducentGenuine Volkswagen group parts
Wybierz rynek
BR
Brazil
MEX
Mexico
RDW
Europe
USA
United States
SVW
Shanghai
ZA
South Africa
Producent Model
Skoda Superb 3U 2002-2008 Sedan
Volkswagen Passat 3B 2001-2002
Volkswagen Passat 3B 2003-2005
potrzebuję porady
Rodzaj pytania
TematTwoje pytanie
Wysłać zapytanie
OpisPasuje do tych samochodówZapytaj sprzedawcę
Ostatnio odwiedzili
nawias 6N0857689A
PN6N0857689A
nawias
czas realizacji 14-21 dni
Element zamykający 5LG813309
PN5LG813309
Element zamykający
czas realizacji 6-10 dni
Godło 3W0853679L
PN3W0853679L
Godło
Tego produktu nie można kupić.
Niedostępne już
Pokrywka 06A103645
PN06A103645
Pokrywka
czas realizacji 6-10 dni
ASE48551101A00 Socket bit, hexagonal, 21 mm VAS 6837A/1
PNASE48551101A00
Socket bit, hexagonal, 21 mm VAS 6837A/1