czapka 1HM864137A B41
czapka 1HM864137A B41
Tego produktu nie można kupić.
Prosimy o sprawdzenie u nas dostępności części samochodowych do pojazdów starszych niż 10 lat
Dostępność:tymczasowo niedostępny
Numer części1HM864137A B411HM 864 137 A B41ProducentGenuine Volkswagen group partGwarancja12 miesięcyWaga0,01 kg
czapka 1HM864137A B41
Fitment
This part fits into 2 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
4J2Floor tray, extension center console
Specyfikacja produktu
ProducentGenuine Volkswagen group part
Kod HS3926909790
Kod kategoriiNNK
Wymiar1,1 x 2,9 x 2,9
100% ORYGINALNYCH NOWYCH CZĘŚCI
2 lata międzynarodowej gwarancji fabrycznej.
Wysyłka na cały świat do ponad 160 krajów
Wybierz rynek
MEX
Mexico
RDW
Europe
USA
United States
ZA
South Africa
Producent Model
Volkswagen Golf Cabriolet 1V 2002