spinacz 1H0867199A H21
spinacz 1H0867199A H21
Tego produktu nie można kupić.
Prosimy o sprawdzenie u nas dostępności części samochodowych do pojazdów starszych niż 10 lat
Dostępność:tymczasowo niedostępny
Numer części1H0867199A H211H0 867 199 A H21ProducentGenuine Volkswagen group partGwarancja12 miesięcyWaga0,00 kg
spinacz 1H0867199A H21
Fitment
This part fits into 41 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
0V5Pune manufacturing sequence
0V7Pune manufacturing sequence (Export)
K8BNotchback
K8DWagon/Avant
6M0Without tie down straps/net/pocket
1X0Front wheel drive
Specyfikacja produktu
ProducentGenuine Volkswagen group part
Kod HS3926909790
Kod kategoriiNNH
Wymiar2,4 x 3 x 2,4
100% ORYGINALNYCH NOWYCH CZĘŚCI
2 lata międzynarodowej gwarancji fabrycznej.
Wysyłka na cały świat do ponad 160 krajów
Wybierz rynek
BR
Brazil
MEX
Mexico
RDW
Europe
USA
United States
SVW
Shanghai
ZA
South Africa
Producent Model
Audi 100/Avant/Quattro 4A 1994
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4A 2019 -
Audi A7 Sportback 4K 2019 -
Skoda Rapid (India) 5J 2012-
Skoda Rapid NA (2012 - 2022)
Skoda Superb 3U 2002-2008 Sedan
Volkswagen Ameo 63 2017-2020
Volkswagen Golf 1H 1992-1994
Volkswagen Golf 1H 1993-1998 Variant/Syncro
Volkswagen Golf 1H 1994
Volkswagen Golf 1H 1997-1999 Variant
Volkswagen Golf Cabriolet 1E 1994-1998
Volkswagen Golf Cabriolet 1E 1998-2002
Volkswagen Golf Cabriolet 1V 2002
Volkswagen Passat 31 1992-1993
Volkswagen Passat 3A 1994-1997
Volkswagen Passat 3A 1994-1997 Syncro